• О нас пишут...

/Files/photogallery/719/джерела.jpg

ОЛІМПІЙЦІ ПІДБИВАЮТЬ ПІДСУМКИ

Вже два роки поспіль 15 січня Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №45 приймає учасників обласної олімпіади з російської мови. Цього року кількість учасників зросла до 57 учнів. Перевірити свої знання вирішили учні 8-11 класів з Херсона, Нової Каховки та Великолепетиського, Генічеського, Голопристанського, Цюрупинського, Горностаївського, Скадовського, Чаплинського, Новотроїцького, Білозерського районів.

Серед учнів 11 класів найкращим виявився учень НВК №51 м.Херсона Белявський М. Перемогу Херсонському Академічному ліцею при ХДУ вже вдруге принесла учениця 10 класу Козієва Е. Серед дев’ятикласників найкраще впоралася із завданнями Толстоброва Я. з Херсонської ЗОШ №50, а восьмикласниця О. Коломієць здобула перемогу для НВК «Школа гуманітарної праці». Призерами стали учні Генічеської гімназії, Каховської спеціалізованої школи №2, Новокаховської ЗОШ №1, Херсонського НВК №56, Херсонської спеціалізованої школи №24, Рубанівської ЗОШ Великолепетиського району, Херсонського Академічного ліцею при ХДУ та НВК «Школа гуманітарної праці».

Журі, яке очолював Михайло Гульчин, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри слов’янських мов та методики їх викладання ХДУ, відмітило досить високий рівень підготовки учнів з літератури, але недостатньо розвинені пунктуаційні, а особливо орфографічні навички.

Власна інформація