ПОЛОЖЕННЯ

про проведення Всеукраїнського конкурсу юнацьких творчих робіт "Майбутнє моє і моєї країни"


Українське національне інформаційне агентство "Укрінформ" (далі -Організатор) проводить творчий конкурс серед обдарованої української молоді (далі - Учасник) "Майбутнє моє і моєї країни" (далі - Конкурс).

Мета та завдання Конкурсу:

- розвивати у дітей творчі здібності та журналістські навички;

- сприяти розширенню світогляду дітей підліткового віку, розвитку активної життєвої позиції, формуванню патріотизму та любові до Батьківщини;

- орієнтувати дітей на успішну освіту й роботу над власним розвитком з метою подальшого впровадження кращих стандартів якості та рівня життя в рідній державі;

- заохочувати учасників Конкурсу до самореалізації шляхом оприлюднення власних творів насторінках загальнонаціонального видання.

1. Загальні положення

1.1. У Конкурсі можуть брати участь дітивіком від 12 до 17 років, які мають бажання та здатність представити наКонкурс власні творчі доробки запропонованої тематики.

1.2. Роботи мають виконуватися українською мовою.

1.3. На етапі надходження творчих доробків оргкомітет вивчатиме роботи на відповідність умовам Конкурсу, визначених цим Положенням, та оприлюднюватиме їх на сайті Укрінформу.

1.4. По завершенню Конкурсу компетентне журі, визначене наказом генерального директора Укрінформу, обере переможців. Переможці нагороджуються цінними подарунками (призами) від спонсорів.

2. Організатори та партнери Конкурсу

2.1. Організатором Конкурсу є Укрінформ. Завдання щодо організації та проведення Конкурсу визначаються окремими наказами по агентству.

2.2. Для реалізації мети Конкурсу Укрінформ залишає за собою право на підставі чинного законодавства укладати угоди з юридичними особами та іншими суб'єктами (фізичними особами тощо), залучати до проведення Конкурсу спонсорів.

3. Права та обов'язки Сторін

3.1. Права та обов'язки Організаторів

3.1.1.Організатори зобов'язуються виставляти на сайті Укрінформу Конкурсні роботи, що надійшли на визначену адресу за умови їх відповідності умовам Конкурсу.

3.1.2.Організатори залишають за собою право відхиляти матеріали, які не відповідають визначеній темі та умовам Конкурсу, правилам оформлення або надіслані пізніше визначеного терміну.

3.1.3.Організатори залишають за собою право перевіряти доробки учасників на ознаки плагіату та у випадку виявлення таких робіт - усувати їх від участі в Конкурсі.

3.1.4.Організатори забезпечують пошук спонсорів для нагородження переможців Конкурсу.

3.2. Права та обов'язки Учасників:

3.2.1.Учасники Конкурсу мають право отримати обгрунтовану відповідь від Організаторів щодо відбору надісланого матеріалу для оприлюднення на стрічці Укрінформу та подальшої участі в Конкурсі, або щодо відмови від подальшого розгляду творчого доробку.

3.2.2.Учасники Конкурсу та особи, що відповідають за них, самостійно організовують свій переїзд та перебування в Києві на період вручення призів, а також участі в майстер-класах, інших заходах, організованих Укрінформом.

4. Умови Конкурсу

4.1. Учасники повинні дотримуватися умов Конкурсу, які регулюються цим Положенням, а також чинним законодавством України.

4.2. До участі вКонкурсі допускаються творчі роботи учнів середніх загальноосвітніх та спеціалізованих навчальних закладів віком від 12 до 17 років (включно), що відповідають оголошеній тематиці та вимогам до змісту робіт.

4.3. Для участі в Конкурсі необхідно до 25 жовтня 2013 року (включно) надіслати заявку учасника та творчу роботу. Для цього необхідно заповнити електронну анкету на веб-сторінці Конкурсу та прикріпити до неї файл(и) з творчим доробком. Можна також відправити анкету та творчий доробок на адресу foreign@ukrinform.com

4.4. Кожен учасник не обмежений у кількості конкурсних робіт. При цьому теми творчих робіт мають відповідати темі Конкурсу.

4.5. Учасники зобов'язані надавати правдиву інформацію про себе в анкеті Конкурсу. Відповідальність за таку інформацію несе доросла особа -один із батьків Учасника або особа, що його заміщує (опікун, піклувальник), який також вносить свої дані у відповідні поля анкети. При цьому для подальшої участі творчого доробку в Конкурсі доросла особа має надати згоду для обробки персональних даних, вказаних у анкеті, поставивши галочку в полі "З умовами Конкурсу ознайомлений, погоджуюся їх виконувати".

4.6. До розгляду не прийматимуться роботи, які містять образи й нецензурну лексику, пропагують насильство, жорстокість, розпалюють расову, національну та релігійну ворожнечу.

4.7. Роботи, які містять ознаки порушення авторських прав, усуватимуться від участі в Конкурсі. Організатори залишають за собою право перевіряти доробки учасників на ознаки плагіату, в тому числі, спеціальними програмними засобами.

4.8. З метою підтвердження авторства творчого доробку передбачається можливість проведення співбесіди з автором надісланої роботи.

4.9. Вручення призів, переможцям Конкурсу здійснюватиметься за присутності дорослих осіб, які несуть відповідальність за неповнолітніх учасників Конкурсу.

4.10.Організатор Конкурсу має право на подальше використання даних та Конкурсних робіт учасників Конкурсу для оприлюднення на стрічці Укрінформу, а також в інших інтересах за умови, що вони не суперечать чинному законодавству України.

4.11.Умови Конкурсу виставляються на сайті Організаторів за адресою shkola.ukrinform.ua

5. Терміни проведення Конкурсу

5.1. Конкурс проводитиметься у два етапи, які передбачають:

I етап (прийом робіт):

- початок Конкурсу - 4 березня (з офіційним оголошенням на веб-ресурсах Укрінформу, сторінках агентства в соціальних мережах, а також на сторінках партнерів);

- прийом та публікація на веб-сторінці Конкурсу творчих доробків -до 25 жовтня (включно).

II етап (оцінювання робіт та визначення переможців):

- робота журі з обробки творчих робіт учасників Конкурсу, визначення переможців - 28 жовтня - 11 листопада;

- церемонія нагородження переможців Конкурсу, а також проведення майстер-класів для учасників - після 18 листопада (вказуватиметься додатково).

Шановні друзі!

З 4 березня УКРІНФОРМ за підтримки Уповноваженого Президента

України з прав дитини проводить другий Всеукраїнський конкурс юнацьких творчих робіт під загальною назвою «Майбутнє моє і моєї країни».

Запрошуємо юних авторів віком від 12 до 17 років розкрити свій

талант у літературно-публіцистичних творах! За бажанням тексти можна проілюструвати фотографіями та відео.

Докладніше дізнатися про умови конкурсу можна на нашому сайті:

shkola.ukrinform.ua

Талановиті автори, яких визначить компетентне журі, будуть нагороджені цінними подарунками! Ми сподіваємося, що абсолютно всі ! учасники матимуть задоволення від творчих змагань, спілкування та і можливості поділитися з друзями власними мріями й планами на | майбутнє.

Увага!

Ви також можете стати юними журналістами Укрінформу,

створивши та розмістивши на нашому сайті справжні новини - короткі та і

! ємні за змістом! Напишіть про цікаві події, що відбуваються у вашому місті, школі, спортивній секції.

Не знаєте, як це правильно зробити?

Завітайте на наш сайт (розділ майстер-класи), де знайдете правила! написання інформаційних повідомлень для інформагентства в повній відповідності журналістським стандартам, а також наші контакти.

Бажаємо успіху!

Ініціативна група конкурсу


УМОВИ

проведення Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць»

1. Загальні положення.

1.1. Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць» (далі – Конкурс) – це відкритий захід, що проводиться з метою привернення уваги до розвитку українсько-литовських відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганди європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою.

1.2. Основними завданнями Конкурсу є:

- розвиток у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни;

- формування у молоді демократичних, європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини, високих соціальних, культурних, освітніх стандартів;

- підвищення значущості ідеї єдності та дружби України і Литовської Республіки серед молодих учасників.

1.3. Організаторами конкурсу є Український державний центр позашкільної освіти спільно з Посольством Литовської Республіки в Україні та Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця»

1.4. Конкурс проводиться в два етапи.

1.5. Перший етап проводиться у період з 1 вересня по 20 жовтня 2013 року регіональними позашкільними навчальними закладами художньо-естетичного Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінь (департаментів) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, які формують та затверджують склад регіональних організаційних комітетів і журі Конкурсу.

1.6. Для участі у першому етапі Конкурсу автору необхідно написати есе, відповідно до його мети та завдань, і до 10 жовтня 2013 року надати його на розгляд до регіонального організаційного комітету.

1.7. Другий (завершальний) етап Конкурсу проводить Всеукраїнський організаційний комітет, склад якого формується та затверджується Українським державним центром позашкільної освіти.

1.8. Роботи переможців першого етапу Конкурсу (не більше 5 робіт з регіону) в строк до 20 жовтня 2013 року надсилаються до Українського державного центру позашкільної освіти (Україна, м. Київ, Кловський узвіз, 8, 01021) разом із супровідним листом.

1.9. Підсумки завершального етапу Конкурсу підводяться у період з 20 жовтня до 1 листопада 2013 року.

2. Учасники Конкурсу.

2.1. Конкурс проводиться серед учнів та вихованців 8-11 класів, загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів України.

3. Вимоги до робіт.

3.1. Есе має виражати індивідуальні погляди автора на запропоновану тему. У співвідношенні об’єму та функції есе має межувати, з одного боку, зі статтею та літературним нарисом, з іншої – з власними роздумами. Есеїстичному стилю притаманні образність, асоціативність мислення.

3.2. До участі в Конкурсі допускаються роботи у друкованому варіанті обсягом не більше двох сторінок у форматі Microsoft Word, шрифт і розмір літер всіх частин есе – Times New Roman, 14 nm. Поля сторінок: ліве – 3 см, праве – 1 см, нижнє, верхнє – 2 см.

3.3. У супровідному листі до есе зазначаються:

- відомості про автора (прізвище, ім'я, по батькові, клас, група, вік, контакти);

- повне найменування навчального закладу;

- відомості про керівника (у разі наявності).

4. Конкурсна комісія (журі).

4.1. Для організації Конкурсу і визначення кращих робіт формується Конкурсна комісія (журі) Конкурсу.

4.2. Журі першого етапу Конкурсу:

- здійснює оцінку робіт, представлених на Конкурс;

- своїм рішенням визначає переможців першого етапу Конкурсу;

- направляє роботи переможців для участі у другому (завершальному) етапі Конкурсу.

4.3. Журі другого етапу Конкурсу, яке формується та затверджується Українським державним центром позашкільної освіти:

- здійснює оцінку робіт, представлених на Конкурс;

- своїм рішенням визначає переможців другого (завершального) етапу Конкурсу.

5. Порядок підведення підсумків Конкурсу.

5.1. При підведенні підсумків журі визначає переможців, що зайняли перше, другі та треті місця.

5.2. Критерії оцінки робіт:

10 балів

Дотримання стилістичних і синтаксичних правил

20 балів

Послідовність, логічність викладених думок

20 балів

Оригінальність викладених думок, креативність і неординарний погляд автора

50 балів

Максимальна кількість

5.3. Підведення підсумків Конкурсу оформляється протоколом журі Конкурсу.

5.4. Переможці Всеукраїнського Конкурсу нагороджуються дипломами і цінними подарунками.

5.5. За рішенням журі Конкурсу автори кращих робіт будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в рамках культурного обміну, яка відбудеться у листопаді 2013 року.
Кол-во просмотров: 832

Комментарии

  • Servicehdo

    2017-03-30 05:28:04

    Добрый день дамы и господа[url=http://vika-service.by/]![/url] Наша организация занимается свыше 10 лет ремонтом и обслуживанием оргтехники в городе Минске.Основные направления и виды нашей деятельности: 1)[url=http://vika-service.by/]Заправка и восстановление картриджей[/url] 2)[url=http://vika-service.by/]Ремонт и сервис оргтехники[/url] 3)[url=http://vika-service.by/]Ремонт и настройка компьютеров и ноутбуков[/url] 4)[url=http://vika-service.by/]SEO продвижение сайтов[/url] 5)[url=http://vika-service...