Зверик О.П.Відбулося урочисте вітання ювіляра…

27 листопада 2012 року відбулося урочисте вітання з 75-річним ювілеєм відомої багатьом в місті Херсоні людини, голови міської дитячої громадської організації «Асоціації повітряних зміїв», кандидата психологічних наук, громадянина Світу, члена Євроталанта, члена Сингапурскої та Италійської Асоціації повітряних зміїв Звірика Олексія Павловича.

Звірик О.П. з 1990 року представляв Україну на міжнародних змаганнях та виставках з науково-технічного дозвілля в таких країнах, як Італія, Англія, Франція, Індія, Китай, Росія, на яких його вихованці у збірних командах України посідали призові місця та неодноразово ставали лауреатами змагань.

З міською дитячою громадською організацією «Асоціація повітряних зміїв» тісно співпрацює Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 45. Так, у 2011 році у місті Братиславі (Словаччина) проходила Всесвітня виставка науково-технічного дозвілля молоді. У виставці взяли участь 50 країн світу: Україну представляла учениця ЗНЗ № 45 Васильева Марина та її керівник Олексій Павлович Звірик. Дівчина представила на осуд журі білих зміїв-журавлів. Делегацію з двох чоловік було народжено медаллю та сертифікатом. Але школа приймає активну участь не тільки у виставках, а і міських змаганнях та акціях, які організовує асоціація.

Однією з найвизначніших подій є акція запуску повітряних зміїв в День Перемоги.

9 травня 2012 року у парку «Слави» під керівництвом Звірика О.П. було запущено в повітря 67 повітряних зміїв-орденів Великої Вітчизняної війни (участь прийняли 13 учнів школи). Дітьми було запущено в небо окремий поїзд із повітряних зміїв з орденами війни.

А 25 листопада 2012 року, у день народження Олексія Павловича у парку «Пам’яті» Таврійського мікрорайону було проведено ХІІ-ті Всеукраїнські відкриті змагання з паперових куль та ракет космічної тематики під егідою Євроталанта та Мілсет, присвячені 234 річниці місту Херсон, 85 річниці дитячої технічної творчості в Україні, 75-річчю АЗП та 21-річчю ТСО України.

По класу паперових куль у формі «Ракета» ІІІ місце зайняла команда ЗНЗ №45. Вихованка Херсонської дитячої громадською організацією «Асоціація повітряних зміїв», в числі якої була учениця ЗНЗ №45 Васильєва Марина, отримала особисту першість у цих змаганнях.

Школа № 45 останні два роки являється базою для проведення міських заходів асоціації повітряних зміїв, а саме майстер-клас для вчителів фізики по виготовленню паперових куль та ракет космічної тематики, в рамках підготовки до Всеукраїнських відкритих змагань з паперових куль та ракет; вчителів початкових класів Суворовського району по виготовленню повітряних зміїв із зображенням орденів Великої Вітчизняної війни.

До організації урочистого святкування 75-річного ювілею О.П.Звірика активно долучилася школа № 45 під керівництвом управлінням освіти Херсонської міської ради. Тепла зустріч відбулася у Будинку вчителя, де і розпочинав Олексій Павлович свою діяльність у напрямку науково-технічної творчості підростаючого покоління.

З днем народження ювіляра привітала начальник відділу в питань виховної роботи управління освіти Поздняк Валентина Миколаївна та вручила грамоту міського голови В.Сальдо.

До привітань приєднались заступник директора з науково-виховної роботи Центру технічної творчості Алла Петрівна Суботіна та делегації від 32 Херсонських шкіл. Діти підготували ювіляру яскраві подарунки: листівки на космічну тематику, веселі пісні, віршовані привітання та море квітів. Ювіляр був несподівано вражений теплими привітаннями та чудовими талантами школярів. Після привітань делегацій від шкіл Олексій Павлович розповідав про те, як розпочиналась та продовжується тісна співпраця з кожною із шкіл та поділився про визначні досягнення його вихованців.

Пройдено величезний шлях по дорозі Життя, так хай вона буде така ж добра и щедра, продовжує радувати подарунками, які Ви заслужили роками старань – вірних друзів, перевірених труднощами, рідних и близьких, які завжди будуть опорою та тилом, нових Вам професійних перемог. Надіємось на подальшу плідну співпрацю. З ювілеєм Олексію Павловичу!

Заступник директора з ВР ЗНЗ № 45 Кравчук Н.О.
Кол-во просмотров: 136

Комментарии

  • Dewayneraw

    2017-10-22 08:29:46

    Доска бесплатных объявлений в регионе Россия, Амурская область Магазины, компании / Товары / Доска бесплатных объявлений в регионе Беларусь Для Типографий / Оборудование / Доска бесплатных объявлений в регионе Россия, Калмыкия, Элиста Красота и Здоровье / Товары / Доска бесплатных объявлений в регионе Россия, Пензенская область, Пенза Семейные пары / Знакомства / Доска бесплатных объявлений в регионе Украина, Закарпатская область купить Аэродромная технику продать Авиадвигатели купить Вертолет купить...

  • Omaira

    2013-07-01 06:47:38

    Cheers pal. I do apaceripte the writing....