Зустріч делегатів IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

2013-03-28

/Files/photogallery/780/P3283713.JPG Зустріч делегатів-учасників IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіади з фізики

28 березня 2013 року відбулася зустріч делегатів IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики із колективом учнів та педагогів Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45 Херсонської міської ради. Учні віртуально подорожували цікавими місцями м. Херсона та Таврійського мікрорайону.

Для дівчат провели майстер-клас з виготовлення ляльки-оберегу, який провела вчитель-методист з трудового навчання Куліш Л.А., а для хлопців майстер-клас з виготовлення повітряних зміїв під керівництвом засновника Херсонської організації повітряних зміїв Звєріка О.П.

В кінці майстер-класу хлопці запусти свої виготовлені повітряні змії та всі учасники отримали пам’ятні подарунки на згадку про м. Херсон та ЗНЗ № 45.